img

Ūkio adresas:

Domantonių g. 19, Venciūnų k., Alovės sen., Alytaus raj. sav.

Telefonas pasiteirauti:

+370 626 44522

Laiškams:

info@amberry.lt

Grąžinimas

Dėkojame už tai, kad mėgaujatės mūsų produkcija ir kartu leidžiate mums tobulėti. Jei taip nutiko, jog esate nepatenkinti ir norite grąžinti prekę, tuomet viską derėtų vykdyti pagal aiškius nurodymus.

Jeigu nesate patenkinti Jums pristatytų prekių kokybe ir norite jas grąžinti, pakeisti arba yra pristatytos ne visos ar ne tos prekės, kurios buvo užsakytos, kreipkitės el. paštu info@amberry.lt arba telefonu +370 626 44522. Kreipiantis dėl prastos produkto kokybės, paprašysime pateikti nekokybiško produkto nuotrauką. Iš anksto dėkojame.

Pinigai už nekokybiškas ar nepristatytas prekes į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už pirkinius, bus pervesti ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo skundo pateikimo.

Atvejai, kai prekės negali būti grąžinamos:

  • Jei netyčia užsisakėte ne tą prekę.
  • Jei kokybiška prekė ir jos pakuotė yra Jūsų pačių praplėšta/pradaryta.
  • Nepatikus skoniui, tekstūrai, ir pan.
  • Jei prekė yra kokybiška ir tinkamo galiojimo.
  • Ir kitais LR teisės aktuose numatytais atvejais.

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, LT-01402, Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 852626751, faks. (85)2791466, interneto svetainėje www.vvtat.lt )taip pat Valstybinės vartotojų teisės apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje https://ec.europa.eu/odr

 

GRĄŽINIMO AKTAI, KURIAIS VADOVAUJAMĖS:

 

Ačiū ir iki malonaus!