img

Ūkio adresas:

Domantonių g. 19, Venciūnų k., Alovės sen., Alytaus raj. sav.

Telefonas pasiteirauti:

+370 626 44522

Laiškams:

info@amberry.lt

Pristatymas

Dėkojame , kad vertinate mūsų ekologišką produkciją ir ja mėgaujatės. Stengiamės, kad jos paragautų ir įvertintų kuo daugiau žmonių, tad nuolat tobuliname prekių pristatymo sistemą. Šiuo metu išsamesnė informacija apie pristatymą ruošiama.

Mes bendradarbiaujame su „Omniva“ siuntų pristatymo tarnyba, tad užsisakydami mūsų produkciją elektroninėje parduotuvėje pastabose pažymėkite, kur Jums patogiausia atsiimti siuntą ir kitas svarbias detales.

Dėl pristatymo Vilniuje ar Kaune prašome kreiptis asmeniškai nurodytais kontaktais Jums patogiu būdu.

 

TERMINAI

Užsakymus šiuo metu siunčiame vieną kartą per savaitę (trečiadieniais), jei klientas užsisako iki antradienio 13.00 val.

Dėl susidariusios situacijos ir padidėjusio siuntų srauto Omniva paštomatais, galimas laikinas siuntų vėlavimas 1 – 5 d.d.

 

KAIP VYKSTA ATSĖMIMAS?

Kai gausite el-.laišką ar SMS žinutę su nurodymu, kuriame OMNIVA savitarnos terminale yra Jūsų siunta, ilgai nedelsdami Jums patogiu metu nukeliaukite iki nurodyto terminalo.

Terminalo ekraną aktyvuosite jį paliesdami, o tuomet reikia sekti nurodymus jame. Šiuo atveju reikės pasirinkti komandą „Atsiimti“.

Šešių ženklų kodą būsite gavęs el- laišku ar SMS žinute, tad suveskite jį spausdami skaičius terminalo ekrane.

Kai suvesite teisingą kodą, atsivers durelės ir galėsite patogiai atsiimti siuntą. Uždarykite dureles ir terminalo ekrane patvirtinkite veiksmą.

Skanaus! 🙂

 

OMNIVA savitarnos terminalai

Omniva savitarnos siuntų terminalai veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Visi Omniva paštomatai įrengti lauke, todėl juose galima atsiimti siuntas bet kuriuo paros metu.

Siunta į terminalą pristatoma per 1-3 dienas po apmokėjimo.

Pristačius siuntą į paštomatą, gavėjas iš karto gauna SMS panešimą apie atvykusį siuntinį.

Siuntiniai paštomate laikomi 7 kalendorines dienas nuo siuntos pristatymo į paštomatą.