img

Ūkio adresas:

Domantonių g. 19, Venciūnų k., Alovės sen., Alytaus raj. sav.

Telefonas pasiteirauti:

+370 626 44522

Laiškams:

info@amberry.lt

Kviečiame bendradarbiauti

Kviečiame bendradarbiauti

Maloniai kviečiame bendradarbiauti ir prekiauti mūsų aukščiausios kokybės šaltalankių produkcija savo parduotuvėse ar viešojo maitinimo vietose.

Apgyvendinimas

Apgyvendinimas

 

„Moteliukas“ – tai netoli Alytaus įsikūrę svečių namai, kuriuose laukiame tiek keliaujančių, tiek norinčių ramiai praleisti laiką su šeima ar draugais. Patogi vieta viešnagei ir galimybė apžiūrėti ekologišką šaltalankių ūkį, paragauti bei įsigyti produkcijos.

Sulaukiame pačių įvairiausių svečių. Tiek ir po Europą keliaujančių motociklininkų, tiek ir šeimų ar tų, kurie Alytaus krašte svečiuojasi darbo reikalais. Labai visų laukiame ir kviečiame pasisvečiuoti.

Jei būsite netoliese – užsukite!

Vienas didžiausių mūsų „Moteliuko“ privalumų yra tas, kad jis yra netoli nuo strategiškai svarbių Alytaus krašto objektų, tačiau tuo pat metu ir atokiau nuo šurmulio. Daug vietos automobiliams ar motociklams, jaukūs kambariai, erdvi terasa lauke, kepsninė ir viskas, ko reikia patogiam apsistojimui užmiestyje.

Šaltalankių krūmai
Šaltalankių uogienė

Svečių namai „Moteliukas“ įsikūręs netoli Alytaus, o čia pat – ekologiškas šaltalankių ūkis. Ne paslaptis, kad čia galima pasmaguriauti nuostabia šaltalankių produkcija, apžiūrėti ūkio valdas ir sužinoti viską apie šių nuostabių uogyčių auginimą. Jei ir nesidomite šaltalankiais, jų uoginė – vienas sunkiausiai atremiamų argumentų, kodėl verta pasisvečiuoti pas mus. Lauksime ir iki malonaus.