img

Ūkio adresas:

Domantonių g. 19, Venciūnų k., Alovės sen., Alytaus raj. sav.

Telefonas pasiteirauti:

+370 626 44522

Laiškams:

info@amberry.lt

Kviečiame bendradarbiauti

Kviečiame bendradarbiauti

Maloniai kviečiame bendradarbiauti ir prekiauti mūsų aukščiausios kokybės šaltalankių produkcija savo parduotuvėse ar viešojo maitinimo vietose.

Lietuviška produkcija

Lietuviška produkcija

 

Pas mus rasite ne tik ekologiškos šaltalankių produkcijos, kuri nudžiugina net ir išrankiausius, bet ir galėsite įsigyti natūralių šaldytų šaltalankių uogų, sodinukų bei, pavyzdžiui, specialių šaltalankių krūmams paremti skirtų lazdelių.

Pats originaliausias ir pats vertingiausias mūsų produktas yra šaltalankių gira. Ji yra gyva, gaminama tik mūsų ūkyje ir už savo savybes įvertinta apdovanojimais, o svarbiausia, kad labai mėgstama žmonių.

Užauginta ir pagaminta su meile

Ekologiško ūkio idėja tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje dažnai lydima įvairių mitų, pasvarstymų apie tvarumą ir panašių gandų. Mes tiesiog mylime tai, ką darome, plėtojame savo idėjas ir deklaruojame savo vertybes ūkio darbuose. Šaltalankius auginame su meile, gaminame aukščiausios kokybės produktus ir mielai šiuo gėriu dalinamės su Jumis.

Šaltalankių arbata
Šaltalankių gira

Visą mūsų produkciją ir natūralias šaltalankių uogas bei sodinukus galite įsigyti ūkyje, internetu ar mūsų partnerių parduotuvėse. Mes gyvename Vilniuje, tad galite kreiptis asmenine žinute ir susitarsime dėl norimos produkcijos pristatymo. Bent kartą per savaitę vykstame į ūkį, tad galite kreiptis Jums patogiu būdu arba tiesiog pirkti internetu šioje svetainėje. Skanaus ir būkite sveiki.