img

Ūkio adresas:

Domantonių g. 19, Venciūnų k., Alovės sen., Alytaus raj. sav.

Telefonas pasiteirauti:

+370 626 44522

Laiškams:

info@amberry.lt

Kviečiame bendradarbiauti

Kviečiame bendradarbiauti

Maloniai kviečiame bendradarbiauti ir prekiauti mūsų aukščiausios kokybės šaltalankių produkcija savo parduotuvėse ar viešojo maitinimo vietose.

Edukacinė veikla

Edukacinė veikla

 

Dalinamės patirtimi su ūkio lankytojais, tad galime daug papasakoti apie šaltalankių auginimą, jų savybes, derliaus nuėmimą bei produkcijos gamybą. Kai kuriuos procesus galėsite apžiūrėti iš arti, užduoti rūpimus klausimus tiek apie uogas, tiek apie ekologiško ūkio plėtros galimybes!

Šaltalankių sultys yra bene penkis kartus rūgštesnės už citrinų. Todėl vartoti jas patariame skiedžiant vandeniu. Pavyzdžiui, penktadalis stiklinės natūralių šaltalankių sulčių ir keturi penktadaliai vandens.

Viskas apie šaltalankius ri jų auginimą

Šaltalankių auginimu ir šeimos ūkio plėtra užsiimame daugiau nei 15 metų. Įgyvendiname ekologiško ūkio idėjas ir mielai dalinamės patirtimi su visais, kam įdomus šis procesas. Taip pat svečius supažindiname su šaltalankių nauda ir panaudojimo galimybėmis. Kviečiame į svečius!

Šaltalankių ūkis
Šaltalankių uogos

Stengiamės tiek patys darbuotis savo ūkyje, tiek ir sutikti jame svečius, viską aprodyti, papasakoti. Nuo seno šaltalankio uogytė lyginama su gintaru, o tai tikras mūsų kraštų turtas. Patirtimi dalinamės ne tik su ūkio lankytojais, bet ir su kolegomis užsienyje, nes ekologiškos produkcijos gamyba tampa vis aktualesnė. Džiaugiamės galėdami svariai prisidėti prie šių idėjų įgyvendinimo Lietuvoje. Raginame daugiau sužinoti apie šaltalankių naudą ir savybes, tad mielai kviečiame į svečius!